Białe listwy przypodłogowe

Białe listwy przypodłogowe
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)

Najładniejsze listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe są praktycznym i estetycznym rozwiązaniem. Dzięki nim możemy ukryć szczeliny dylatacyjne, kable. Chronią też ściany, przed zabrudzeniem podczas mycia, lub obiciem podczas odkurzania.
Wybór listew jest dosyć trudny, zwłaszcza że w znaczny sposób wpływają one na wystrój i charakter pomieszczenia. Obecnie dostępnych jest bardzo wiele wzorów, kolorów, materiałów oraz sposobów mocowania do ścian.
Dobrym rozwiązaniem jest wybór trwałych listew drewnianych – posłużą przez wiele lat. Doskonale sprawdzą się białe listwy przypodłogowe, zwłaszcza, jeśli ściany lub meble mamy właśnie w tym kolorze.
Listwy są dobrym sposobem aby optycznie wydłużyć lub powiększyć pomieszczenie. Jeśli chcemy, aby nasz pokój wydawał się wyższy, powinniśmy postawić na listwy w kolorze ścian, jeśli wręcz przeciwnie, chcemy go skrócić, wybierzmy kolor kontrastujący ze ścianami i podłogą. Optyczne powiększenie pokoju zapewni wybór listew w kolorze podłogi. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować z kolorami ścian.

About the author