Gzyms sufitowy

Gzyms sufitowy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gzyms sufitowy – listwy oświetleniowe

Podczas budowania domu często zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, detale, które sprawią, że w naszym miejscu zamieszkania będziemy czuć się komfortowo. Taką drobnostką jest gzyms sufitowy. Od razu sprawi, że nasz pokój będzie wyglądał o niebo lepiej. Stanie się większy, bardziej przestrzenny, a w zimowe wieczory listwa oświetleniowa sprawi, że pomieszczenie będzie bardziej przytulne.
Kolejnym bardzo istotnym elementem, który poprawi nasz komfort, jest dobór odpowiedniego koloru ścian. Jeżeli chcemy, aby poprawiły nasz humor, dodały energii oraz motywacji do działania powinniśmy poszukać ciepłych, jasnych kolorów takich jak pomarańcz czy żółć. Jeżeli po powrocie do domu oczekujemy relaksu, spokoju i ciszy powinniśmy wybierać ciemniejsze barwy. Idealnym wyborem będą odcienie wszelakiego fioletu, zieleni oraz błękitu.
Właśnie takie małe detale w architekturze sprawiają, że codzienny powrót do domu po pracy, szkole będzie miły. Kluczem jest odpowiednie dobranie szczegółów, które nie skomplikują, a sprawią, że poczujemy się lepiej.

About the author