Nietypowe właściwości pokrowców

Nietypowe właściwości pokrowców
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mało kto z nas zastanawia się nad jakością pokrowców na materace. Kupujemy te, które są najtańsze i zwykle korzystamy z nich przez kilkanaście lat, do czasu aż całkowicie się zniszczą, podrą lub trwale zaplamią. Niektóre pokrowce mają jednak tak nietypowe właściwości, iż sami najprawdopodobniej szybko się nimi zainteresujemy. Należą do nich i pokrowce antyroztoczowe, i pokrowce termoregulacyjne.

O prawidłową temperaturę naszego działa zadbają produkty o właściwościach termoregulacyjnych. Uchronią nas przed nadmiernym poceniem się w nocy, pozostawiając naszą skórę idealnie suchą nawet podczas bardzo upalnego i gorącego lata. Zimą i jesienią będą nas delikatnie ogrzewać. Pozwolą nam wypocząć w bardzo komfortowych warunkach.

Istnieją też równie specjalistyczne pokrowce antyroztoczowe. Higieniczne tkaniny będą dla nas doskonałym wyborem, jeżeli źle reagujemy na kontakt z chociażby niewielką ilością kurzu. Antyalergiczne pokrowce mogą nas przed nim uchronić. Sprawią, że w swojej sypialni poczujemy się bardzo komfortowo.

About the author